ČO JE PRO SILVA
PRO SILVA NA SLOVENSKU
PRO SILVA V EURÓPE
ODBORNÉ PRÍSPEVKY
PRAKTICKÁ APLIKÁCIA
Metodický pokyn pre LSR
Zásady hospodárenia
Objekty Pro Silva 
AKTIVITY

AKTUÁLNE

 

 

NÁVRAT

 

€ EUROKALKULAČKA

 

 
  Lesy > Les a jeho funkcie > Pro Silva > Praktická aplikácia > Objekty Pro Silva - Lesy SR


Objekty Pro Silva - Lesy SR

 

 

Odštepný závod     Názov objektu                                               Výmera v ha            

   Zodpovedný za hospodárenie                     

Odporučený na vykonávanie odborného dohľadu                                     

Dokumentácia objektu Pro Silva     
             pôvodný projekt        zákl.údaje   o objekte     

PSL pre objekt     

mapa objektu    
Šaštín Vajarská-Hodková 170,01 Ing. Roman Struhár         mapa
Šaštín Dolná Marková 91,20 Ing. Roman Struhár  František Figura      mapa
Šaštín  Čermákova záhrada  175,67 Ing. Roman Struhár  Peter Havlík      mapa 
Šaštín  Ostrovec  200,93 Ing. Štefan Bardún  Jozef Sládek      mapa 
Šaštín Zámčisko  129,57 Ing. Martin Kašák  Ing. František Senderák     mapa 
Šaštín  Kubášová  82,13  Ing. Roman Struhár   Ing. Roman Sasko     mapa 
Šaštín    Dolný les  163,34 Ing. Martin Kašák  Ing. František Senderák     mapa 
Šaštín    Grefty  134,76  Ing. Martin Kašák  Ing. František Senderák     mapa 
Smolenice Polomy 119,43 Ing. Štefan Kráľovič  Ing. Ivan Daniš      mapa 
Smolenice Dlhý Vrch 209,14 Ing. Ondrej Kičák  Karol Jurkas      mapa 
Smolenice  Šenkárka  150,99  Ing. Marián Horváth   Milan Manák     mapa 
Smolenice  Cínovec  146,62 Ing. Ondrej Kičák  Andrej Hrašna      mapa 
Smolenice  Bukovina  181,30 Ing. Ondrej Kičák Marián Brisuda  mapa 
Smolenice  Dolina  158,68 Ing. Martin Gazda  Jozef Jakubička  mapa 
Smolenice  Božia muka  80,59  Ing. Martin Knurovský   Marián Turanský   mapa
Smolenice    Suchanovský háj  105,65  Ing. Štefan Kráľovič  Milan Boledovič       
Levice Počúvado 114,53 Ing. Oliver Kanás  Peter Trnka    mapa 
Levice Tlstý Vrch 102,89 Ing. Oliver Kanás  Miroslav Pavlo   mapa 
Levice Celovce 377,95 Ing. Dušan Krajniak PhD.  Tibor Berecký  mapa 
Levice  Čankov  30,30  Ing. Ivan Fašánek  Radoslav Staňa     
Levice  Žuhračka  62,99  Ing. Oliver Kanás   Miloš Huska     
Levice  Cerovo  116,55  Ing. Dušan Krajniak PhD.  Ing. František Gemer mapa 
Levice  Vozokanský luh  73,67  Ing. Ivan Fašánek  Ing. Rastislav Lapin/Stanislav Bátovský     
Levice     Dubov diel   159,66  Ing. Dušan Krajniak PhD.  Peter Krchňavý   mapa 
Levice     Beluja  137,67  Ing.Dušan Krajniak PhD.  Jozef Korčok   mapa 
Levice     Santovka  99,09  Ing. Ivan Fašánek  Ladislav Pásztor       
Levice    Černík  69,68  Ing. Ján Danko   Ivan Cidler mapa
Levice    LC Bohunice  50,06  Ing.Oliver Kanás  Ján Srnec        mapa
Topoľčianky  Cigánska Pažiť  85,78 Ing.Jozef Pavlenka  Roman Vojtela mapa  
Topoľčianky Roskovice  203,67  Ing.Jozef Gregora   Miloš Golian mapa  
Topoľčianky Hrušov  524,18  Ing.Jozef Pavlenka   Robert Lukáčik mapa  
Topoľčianky Lakeť  189,52  Ing. Bartolomej Pavkov   Patrik Pacalaj mapa  
Topoľčianky  Kraje  119,87  Ing.Jozef Pavlenka  Martin Matušík mapa  
Topolčianky    Kajanov I.  102,34  Ing. Bartolomej Pavkov   Anton Foltán   mapa 
Topolčianky    Rakytov  201,26  Ing. Jozef Gregora  Peter Turček   mapa 
Topoľčianky    Zvoleňák  359,47  Ing.Tomáš Steineman    mapa
Topoľčianky    Pata  127,17  Ing.Tomáš Steineman   Dušan Kuruc  mapa
Prievidza Kulháň 1008,55 Ing. Dušan Mikuš  Pavol Pástor mapa  
Prievidza Mankovec 452,24 Ing. Dušan Mikuš  Ondrej Režo mapa  
Prievidza Duchonka 223,87 Ing. Dušan Mikuš  Ing. Richard Ďatko mapa  
Prievidza Myslíková 484,57 Ing. Dušan Mikuš  Jaroslav Štraus mapa  
Prievidza Zlavy 161,71 Ing. Dušan Mikuš  Ing.Juraj Kondrla mapa  
Prievidza Vozokany 165,43 Ing. Dušan Mikuš  Jozef Stankovský mapa  
Prievidza Kolačno  112,96 Ing. Ondrej Strmeň   Branislav Pepich mapa  
Prievidza Gápeľ  172,45  Ing. Miloš Pilát   Ing. Lukáš Balucha mapa  
Prievidza Dolné Vrchy  252,67 Ing. Miloš Pilát   Ing. Peter Dušička mapa  
Prievidza Starý Háj  106,01  Ing. Miloš Pilát    Vincent Kollár   mapa  
Prievidza Strážov  177,67 Ing. Miloš Pilát    Peter Hodas mapa  
Prievidza Kajanov II. 104,27 Ing. Ondrej Strmeň  Július Legéň   mapa  
Prievidza  Hluchá dolina  128,56  Ing. Miloš Vaňo  Ing.Tomáš Gatial   mapa  
Prievidza  Háje  706,96  Ing. Bohumil Chyľo Peter Belák   mapa  
Prievidza    Šándorová  104,80  Ing. Ondrej Strmeň   Ivan Minich     mapa 
Prievidza    Veľký Žiar  131,15  Ing. Ondrej Strmeň  Oleg Nagy     mapa 
Prievidza    Saková  156,72  Ing. Dušan Mikuš   Ing. Martin Schneider   mapa
Trenčín Prostredný grúň 168,89 Ing. Peter Bulejko  Ján Cintula mapa  
Trenčín Čerešienky 392,83 Ing. Ľubica Harničárová  Boris Harničár mapa
Trenčín Krásna dolina  106,26  Ing. Rudolf Svrček Ing. Lukáš Vavrúš  mapa 
Trenčín Stará hora  192,13 Ing. Rudolf Svrček František Mikula  mapa 
Trenčín  Kohútka  680,57  Ing. Peter Bulejko  Marián Horný  mapa
Trenčín  Dubodiel  102,10  Ing. Rudolf Svrček  Ing. Richard Laššo mapa 
Trenčín    Lopeník  138,97  Ing. Ivan Jurík   Adrián Dedík   mapa 
Trenčín    Stopa  149,77  Ing. Ľubica Harničárová  Ján Fraňo   mapa 
Pov.Bystrica Lieskovec 200,67 Ing. Ján Kuric  Viliam Kučík mapa 
Pov.Bystrica  Langáč  310,46 Ing. Ján Kuric     mapa 
Pov.Bystrica Chrástková  234,67  Ing. Ladislav Reisenauer Pavel Gerek  mapa 
Pov.Bystrica Hodoň  237,27  Ing. Ján Kuric   Viliam Kučík mapa 
Pov. Bystrica    Záhumenná  60,93  Ing. Ján Kuric      mapa
Pov.Bystrica    Gachové  348,32  Ing. Alena Kaššáková   Ing. Karol Mušák     mapa 
Žilina Horeňovo 66,52 Ing. Miroslav Gajdoš     mapa 
Žilina  Dolná Hora  48,78  Ing. Vladimír Pavelčík      mapa 
Žilina   Srnák  203,59  Ing. Vladimír Pavelčík            
Žilina   Chrenovské lazy  287,15  Ing. Miroslav Gajdoš         
Žilina   Jedľoviny  191,38  Ing. Vladimír Pavelčík          
Žilina   Vajdnár  177,89  Ing. Vladimír Pavelčík          
Čadca Pahorec 108,63 Zdenko Griga     mapa 
Čadca Drabírovec 103,64 Peter Matušek       mapa 
Námestovo Parač 751,11 Ing. Anton Kondela  Ing. Pavol Dendys mapa 
Námestovo Tanečník 376,30 Ing. Peter Balko  Štefan Durčák mapa 
Námestovo  Blatná  172,98 Ing. Pavol Gelčinský  Miroslav Škorík        mapa 
Námestovo  Randová+LC Námestovo  171,42  Ing. Rudolf Traj   Anton Stopjak   mapa 
Námestovo  Podhoľ  184,77  Ing. Rudolf Traj   Ing. Martin Romaňák mapa 
Námestovo Drápačky 169,69 Ing. Anton Kondela  Ing. Pavol Dendys mapa 
Námestovo Lomná 534,97 Ing. Anton Kondela  Ing. Pavol Dendys mapa 
Námestovo    Zábava  144,83  Ing. Pavol Gelčinský   Ing. Ján Rabčan      
Námestovo    Borsučie  697,44  Ing.Pavol Cubínek  Ing. Miroslav Kozák   mapa  
Námestovo    Požehov  456,65  Ing. Anton Kondela  Ing. Pavol Dendys   mapa  
Námestovo   Tokárovka 851,13 Ing. Rudolf Traj Štefan Boboň   mapa  
Námestovo    LC Zubrohlava  73,78  Ing. Pavol Cubínek  Ing. Miroslav Kozák        mapa
Námestovo    LC Oravská Polhora  202,03  Ing. Pavol Cubínek  Ing. Miroslav Kozák        mapa
L.Hrádok Biely Váh 446,12 Ing. Ľudovít Pitonák  Pavol Bohunčák mapa 
L.Hrádok Donovaly 177,09 Ing. Miroslav Ondruš  Jozef Galan   mapa 
L.Hrádok Rakytov 25,20 Ing. Miroslav Ondruš  Ing. Stanislav Trnovský    
L.Hrádok Snežná 147,12 Ing. Ľudovít Pitonák  Ivan Černý mapa 
L.Hrádok  Slepé mosty  45,82  Ing. Milan Kozák  Ing. Jaroslava Kollárová mapa 
L.Hrádok  Mokrá+LC Č.Váh  188,84  Ing. Ľudovít Pitonák   Ján Vechter mapa 
L.Hrádok   Suchý Benkov  126,02  Ing. Marek Kubov  Cyril Šebest    mapa 
L.Hrádok    Korytnica  126,54  Ing. Miroslav Ondruš   Ing. Dušan Markovič     mapa 
L.Hrádok    Vrbovica  148,43  Ing. Milan Kozák  Martin Šagát        
L. Hrádok    LC Teplička  173,86  Ing. Marek Kubov  Marián Marek    mapa
L. Hrádok    LC Benkovo  50,19  Ing. Marek Kubov  Dávid Koreň    mapa
Beňuš Babiná 185,30 Ing. Stanislav Kubanda Ing. Anton Kráľ  mapa 
Beňuš Bartková 285,11 Ing. Marián Ridzoň Ján Vernársky  mapa 
Beňuš Drakšiar 431,68 Ing. Martin Kovalčík  Miroslav Ábel mapa 
Beňuš Zúbra 76,82 Ing. Martin Kovalčík  Ing. Matej Lovič mapa 
Beňuš Stožky 133,18 Ing. Stanislav Kubanda  Ľudovít Šípoš mapa 
Beňuš Zamrzlá 475,51 Ing. Martin Kovalčík  Matej Bajus mapa 
Beňuš  Zlatno  450,45  Ing. Marián Ridzoň  Ľubomír Lihan mapa 
Beňuš  Piatina  475,59  Ing. Marián Ridzoň  Ľubomír Lihan   mapa 
Beňuš    Bobánka  130,13  Ing. Stanislav Kubanda  Daniel Černák   mapa 
Beňuš    Tajch  121,02  Ing. Martin Kovalčík  Pavel Maruškin   mapa 
Beňuš    Mištová  102,49  Ing. Pavol Iždinský  Ján Lipták   mapa 
Beňuš    Haníčkovo pole  101,12  Ing. Marián Ridzoň   Ján Vernársky   mapa 
Beňuš    Ľapinka  520,84  Ing. Marán Ridzoň   Ján Vernársky   mapa 
Beňuš    LC Závadka  120,56  Ing. Stanislav Kubanda   Marián Puťoš   mapa
Beňuš    LC Polomka  146,34  Ing. Stanislav Kubanda   Juraj Kán   mapa
Beňuš    Vlčienec  45,67  Ing. Martin Kovalčík   Pavel Maruškin   mapa
Č.Balog Dobroč 207,89 Ing. Peter Lukš     mapa 
Č.Balog Hrončokový grúň 194,22 Ing. Anton Figmik     mapa 
Č.Balog Krám 539,92 Ing. Dušan Šándor     mapa 
Č.Balog Sihla 729,73 Ing. Milan Čupka  Ľubomír Kováč     mapa 
Č. Balog    Bukovina  116,43 Ing. Milan Čupka  Ing. Vojtech Ilčík        mapa

Č.Balog 

Hraškovo   82,48 Ing. Igor Schóber   mapa 
Č.Balog    Gazdová  115,50  Ing. Igor Schóber     mapa 
Č.Balog    Túrniky  83,79 Ing. Anton Figmik          mapa  
Č.Balog    Molčanov grúň  147,02  Ing. Eduard Tomkuljak   Miroslav Kvietok     mapa 
Č.Balog    Méta 114,95  Ing. Ján Pisarčík   Timotej Brenkus     mapa 
Č.Balog    Karašovo 150,37  Ing. Eduard Tomkuljak       mapa 
Č.Balog    LC Hronec  219,25  Ing. Anton Figmik          mapa 
Č.Balog    LC Sihla  241,49  Ing. Milan Čupka  Ing. Vojtech Ilčík         mapa 
Sl.Ľupča Haliar 257,70 Ing. Michal Ríša  Igor Hromada mapa 
Sl.Ľupča Javorová 251,32 Ing. Michal Ríša  Vladimír  Malachovský mapa 
Sl.Ľupča Marašovo 196,33 Ing. Marek Krajčo  Ing. Andrej Chválik mapa 
Sl.Ľupča Kalište 87,36 Ing. Marek Krajčo  Milan Blaško mapa 
Sl.Ľupča  Kohútová  70,44 Ing. Michal Ríša  Ing. Paol Pršanec  mapa 
Sl.Ľupča  Krpáčovo  103,18 

Ing. Dušan Gregor 

Ivan Majerík mapa 
Sl.Ľupča    Starý Háj 249,14  Ing. Michal Ríša Vladimír Malachovský  mapa 
Sl.Ľupča    Breziny 71,28 Ing. Martin Petrík Pavol Chválik   mapa 
Sl.Ľupča    Hôrka 154,49 Ing. Martin Petrík Tomáš Vaník   mapa 
Žarnovica Kašivárová I. 49,35 Ing. Jozef Jančo  Ing.Július  Krištof, Ján Ďurič   mapa 
Žarnovica Okrúhly laz 117,17 Ing. Jozef Rataj  Bc. Branislav Beňo   mapa 
Žarnovica Kajlovka 102,54 Ing. Štefan Havran  Ing.Peter Repiský, Milan Peťko   mapa 
Žarnovica  Močiar  42,00  Ing. Juraj Dubina  Ing. Jozef Mráz    mapa 
Žarnovica  Vydrica 120,61 Ing. Juraj Dubina   Pavel Staňo   mapa 
Žarnovica  Žiare  178,49  Ing. Štefan Havran   Ing.Peter Repiský, Miloš Šály, Andrej Ďurovič    mapa 
Žarnovica  Orovnica  213,68  Ing. Jozef Jančo   Ing.Július  Krištof, Ivan Budinský    mapa 
Žarnovica    Zlatno  160,71 Ing. Jozef Jančo   Ing.Július  Krištof, Jozef Danko        
Žarnovica    Kašivárová II.  107,90  Ing. Jozef Jančo   Ing.Július  Krištof, Ján Ďurič        
Levice Malý Gregor 212,72 Ing. Stanislav Húroš   mapa 
Levice Pokhaus 119,78 Ing. Dušan Goláb  Ing. Peter Chytil mapa 
Levice Novinský vrch 136,88 Ing. Stanislav Húroš  Pavel Kohút mapa 
Levice Kiahniná 95,97 Ing. Dušan Goláb  Ing. Peter Chytil mapa 
Levice  Zvonové studne  167,21  Ing. Dušan Goláb   Ing. Peter Chytil   mapa 
Levice    Piatrovka 126,42 Ing. Stanislav Húroš  Ing. Albert Macko   mapa 
Levice    Klúč  153,69  Ing. Stanislav Húroš   Ján Štrba   mapa
Kriváň Poľana-Záhorská 99,83 Ing. MIlan Rejko  Štefan Malček  mapa 
Kriváň Poľana-Hukavy 482,17 Ing. MIlan Rejko  Jozef Paľko mapa 
Kriváň Mikulášska 169,9*5 Ing. MIlan Rejko  Ing. Peter Bystriansky mapa 
Kriváň  Tuhár  127,03  Ing. Boris Mihálik Ing. Daniel Bukoven  mapa 
Kriváň    Fangová  100,52  Ing. Milan Rejko  Ing. Erika Dobrová    mapa
Kriváň    Mláka  171,34  Ing. Anton Kamenský Juraj Malatinec       
Kriváň    Jasle  181,88  Ing. Ján Ostrolúcky  Ing. Pavel Komora mapa 
Kriváň    LC Lučenec  226,41  Ing. Milan Kvietik  Miroslav Salva, Ing.Tibor Hudák        mapa 
Kriváň    LC Kalinovo  28,45            mapa 
R.Sobota Plačková 126,60 Ing. Vojtech Kovalčík Ing. Eduard Rafay    mapa 
R.Sobota Javorová 193,50 Ing. Miroslav Kiapeš Ondrej Pláčik  mapa 
R.Sobota  Košová  853,77 Ing. Vojtech Kovalčík   Ing. Eduard Rafay mapa 
R.Sobota  Sinec  174,15  Ing. Jaroslav Kýpeť  Ladislav Vlčko    mapa 
R.Sobota  Bikpotok  121,32  Ing. Radko Vysokai   Karol Jakab   mapa 
R.Sobota    Mokrá dolina  113,75  Ing. Radko Vysokai   Peter Nagy        
R.Sobota    Zapač  638,01  Ing. Jaroslav Kýpeť   Ivan Ľupták   mapa  
R.Sobota    Tepličné  988,84  Ing. Miroslav Kiapeš   Michal Brndiar   mapa  
R. Sobota    LC Kokava   47,08 Ing. Miroslav Kiapeš           mapa 
Revúca Hiencová 298,05 Ing. Cyril Bábeľa Jaroslav Spišák     mapa 
Revúca Voniaca 260,17 Ing. Milan Botto František Soják     mapa 
Revúca Držkovce 238,29 Ing. Zsolt Sobek     mapa 
Revúca  Dedovo  199,18  Ing. Jozef Reviľák      mapa 
Revúca  LC Jelšava  1688,98 Ing. Igor Viszlai  Branislav Gdovín     mapa 
Revúca  Antalka  185,94  Ing. Marcel Boroš     mapa 
Revúca  Tri duby  224,89 Ing. Zsolt Sobek  Štefan Gazda   mapa 
Revúca    Korimovo  138,44  Ing. Ján Vavrek  Milan Meliška       mapa 
Revúca    Drienok  379,31  Ing. Jozef Reviľák          mapa 
Revúca    Kojatiná  219,21  Ing. Jozef Reviľák 

Ján Švihla

      mapa 
Revúca    LC Muráň  863,84  Ing. Milan Botto, Ing. Cyril Bábeľa          mapa 
Revúca    LC Revúca  91,18  Ing. Matej Mlej  František Schutz        mapa 
Rožňava Drnava 115,25 Ing. Ján Borčík  Ing. Patrik Gallo mapa 
Rožňava Ľadová - Roveň 193,53 Ing. Jozef Špiner  Miroslav Haščák   mapa 
Rožňava  Silická Jablonica 115,29 Ing. Oto Fehér   Ing. Ján Rabas mapa 
Rožňava  Mikulášová  111,15   Ing. Ján Borčík  Ing. Róbert Svinkásek mapa 
Rožňava    Skazenec  101,41   Ing. Jozef Trojan  Miroslav Kuchta     mapa  
Košice Smolnícka Osada 2131,73 Ing. Antonín Cicoň  Jaroslav Kovalčík mapa 
Košice Jazero 143,24 Ing. Antonín Cicoň   mapa 
Košice Rudník 216,27 Ing. Jaroslav Pohly  Ing. Rastislav Marek mapa 
Košice Stratená 247,10 Ing. Branislav Gedeon  Ľuboš Červenko mapa 
Košice  Nižné Košariská  92,54  Ing. Daniel Cicoň     mapa 
Košice   Peklisko  118,36 Ing. Jaroslav Pohly  Ing. Rastislav Marek      mapa 
Košice    Ortváň  447,20  Ing. Antonín Cicoň  Ján Vilčko   mapa
Košice    Kloptáň  275,40  Ing. Antonín Cicoň  Rastislav Berko    mapa 
Košice    Zimná studňa  219,02  Ivan Sopko     mapa 
Košice   Bodoka 158,15 Ivan Sopko   mapa 
Košice    LC Stará Voda  240,55  Ing. Branislav Gedeon  Ing. Milan Benkovič    mapa
Košice    LC Kecerovce  78,18  Ing. Daniel Cicoň  Jozef Rusnák   mapa
Prešov Kokošovce 190,02 Ing. Stanislav Lelák Anton Pusty     mapa 
Prešov Kraľovčík 535,65 Ing. Ján Vaľovský Pavol Verčimák   mapa 
Prešov Pod Oblíkom 207,38 Ing. Ján Vaľovský Pavol Juričkov    
Prešov Nakverka 531,41 Ing. Ján Vaľovský Rastislav Klučar    mapa 
Prešov  Stráž  242,46  Ing. Marek Jevčin   Pavol Kríž mapa 
Prešov  Dúbrava  117,63  Ing. Marek Jevčin   Pavol Kríž mapa 
Prešov  Kohút  246,69  Ing. Marek Jevčin Anton Soľár mapa 
Prešov  Nad priehradou  130,02  Ing. Marek Jevčin Anton Soľár mapa 
Prešov    Zadná Čirga  70,17  Ing. Štefan Kukura  Silver Lapšanský         
Prešov    Dohanová  98,26  Ing. Štefan Kukura  Vladimír Varga       
Prešov    Dubník  260,45  Ing. Stanislav Lelák Ing. Ján Demčák        mapa  
Prešov    Brezová  150,17  Ing. Marián Lichvar  Ján Tartaľ      mapa  
Prešov    Valentína  112,19  Ing. Ján Vaľovský  Marek Pankuch       mapa  
Prešov    Lehutkov  199,11  Ing. Ján Vaľovský  Rastislav Kľučar      mapa  
Prešov    Vernár  294,56  Ing. Štefan Kukura  Milan Petrigač       
Prešov    Tri javory  163,83  Ing. Stanislav Lelák  Ivan Olejár      mapa 
Prešov   Bykovec 105,37 Ing. Štefan Kukura Miroslav Nemčík      mapa 
Prešov    Havranová  277,21  Ing. Vladimír Didecký  Jozef Tomko    mapa
Prešov    LC Ch. Nová Ves  148,62  Ing. Marián Lichvar       
Prešov    LC Radatice  22,41  Ing. Marián Lichvar  Maroš Ovád     
Prešov Čerevlíš 73,86 Ing. Ján Vaľovský Viktor Podobinský   mapa 
Prešov    LC Podolínec  62,96  Ing. Vladimír Didecký  Dušan Džurňák         
Prešov Sulinka 252,81 Ing. Vladimír Didecký  Roman Podolinský    mapa 
Prešov Soboš 37,93 Ing. Ján Vaľovský Stanislav Paľa    mapa 
Prešov Ropaď 253,10 Ing. Jozef Krochta Ján Balšaj   mapa 
Prešov  Terekuvka  92,65  Ing. Jozef Krochta Jozef Ropiak    mapa 
Prešov  Lukov  107,30 Ing. Slavomír  Hanko  Rudolf Švec      mapa 
Prešov  Livovská Huta  89,07  Ing. Slavomír  Hanko  Martin Gmitter   mapa 
Prešov    Hurka  170,07  Ing. Jozef Krochta  Andrej Paľurik        mapa 
Prešov    Kurčín  195,20  Ing. Vladimír Didecký  Milan Stašenko         
Vranov Buková 357,95 Ing. Vladimír Jackanin Vladimír Madej   mapa 
Vranov  Podsvinské  163,03  Ing. Milan Ferko  Robert Haratim mapa 
Vranov Palota 372,69 Ing. Ivan Solej Pavol Tucmanovič mapa 
Vranov Malina 218,84 Ing. Ľuboš Tuľák Bc. Martin Ďurík    mapa 
Vranov Kozlová 118,48 Ing. Miroslav Brečka Martin Stebnický mapa 
Vranov    Krosna  675,68  Ing.  Erika Hasínová Marián Bezeg     mapa 
Vranov    Kunova hora  314,50  Ing. Juraj Krišta  Bartolomej Samsely      
Vranov    Ondavica  222,18 Ing. Milan Zaremba  Vladimír Basara   mapa 
Vranov    LC Výrava 216,77  Ing. Peter Chromej  Matúš Tursky        mapa 
Vranov    LC Koškovce 152,01  Ing. Erika Hasínová          mapa 
Sobrance Ortov 66,32 Ing. Štefan Staško Ing. Igor Gavula mapa 
Sobrance Morské Oko 286,91 Ing. Igor Nemec mapa 
Sobrance Dubník 122,66 Ing. Jozef Orlej Ladislav Andrejco mapa

Stránka vytlačená z www.lesy.sk
 
VYBERTE SI
 
LESY SR
INÉ SUBJEKTY
PRO SILVA EURÓPA
 
 
 
         
© 2012  Lesy Slovenskej republiky š.p., všetky práva vyhradené