PROFIL FIRMY
LES A JEHO FUNKCIE
OBCHOD A SLUŽBY
POĽOVNÍCTVO, RYBÁRSTVO
MEDIÁLNY SERVIS
Kontakty pre verejnosť
Aktuality
Tlačové správy
FAQ - Otázky a odpovede
Výročné správy
Časopis Lesník
Datasety

REKREÁCIA, LESOTURISTIKA

LESNÍCKE A DREV. MÚZEUM

REW-BE-LAS

 

WWW OZ

KONTAKTY 
 
  Lesy > Mediálny servis > Tlačové správy > Strelecká elita súťažila v Zámutove


Strelecká elita súťažila v Zámutove

Zámutov, 10. septembra 2010

V piatok 10. septembra sa uskutočnil jubilejný desiaty ročník streleckej súťaže o pohár generálneho riaditeľa š.p. LESY SR. Na poľovníckej strelnici v Zámutove sa stretla strelecká elita z radov lesníkov.

Pretekalo sa v siedmych disciplínach. Z guľových disciplín sa súťažilo v streľbe malokalibrovkou na redukovaný terč srnca, redukovaný terč diviaka, terč líšky a kamzíka na 50 m. Z brokových disciplín to boli vysoká veža, bežiaci zajac a oblúkové strelište. Prvé miesto v kategórii jednotlivcov získal Róbert Láska, ktorý získal 692 bodov z celkového možného počtu 700 bodov. Z družstiev sa najlepšie umiestnil tím odštepného závodu Levice, ktorý získal 1314 bodov z celkového možného počtu 1400 bodov, za ním sa umiestnilo družstvo OZ Semenoles Liptovský Hrádok a družstvo OZ Smolenice.

X. ročník streleckej súťaže o pohár riaditeľa š.p. LESY SR mal hladký priebeh vďaka vysokej disciplinovanosti pretekárov a dobrej pripravenosti organizátorov. Napriek nepriazni počasia svojou vysokou úrovňou uspokojil aj tých najnáročnejších pretekárov, ako aj divákov a pozvaných hostí. K vysokej športovej úrovni prispel aj fakt, že medzi súťažiacimi boli aj štyria bronzoví medailisti z Majstrovstiev Európy v poľovníckej kombinovanej streľbe, ktoré sa uskutočnili tohto roku na prelome júna a júla v slovinskom Pragersku.

 

Stránka vytlačená z www.lesy.sk
 
 
 
         
© 2012  Lesy Slovenskej republiky š.p., všetky práva vyhradené