PROFIL FIRMY
LES A JEHO FUNKCIE
OBCHOD A SLUŽBY
POĽOVNÍCTVO, RYBÁRSTVO
MEDIÁLNY SERVIS
Kontakty pre verejnosť
Aktuality
Tlačové správy
FAQ - Otázky a odpovede
Výročné správy
Časopis Lesník
Datasety

REKREÁCIA, LESOTURISTIKA

LESNÍCKE A DREV. MÚZEUM

REW-BE-LAS

 

WWW OZ

KONTAKTY 
 
  Lesy > Mediálny servis > Tlačové správy > Hlavným cieľom povereného generálneho riaditeľa Ctibota Határa je stabilizácia podniku


Hlavným cieľom povereného generálneho riaditeľa Ctibota Határa je stabilizácia podniku

Banská Bystrica, 23. Apríla 2012

Najzávažnejším cieľom nového generálneho riaditeľa Ing. Ctibora Határa je stabilizácia obchodných výsledkov podniku. Határ preverí aj možnosť navrátenie medializovanej zámeny lesných pozemkov v k.ú. Halič a Modrý Kameň. 

Nakoľko je Ing. Ctibor Határ iba dočasne poverený výkonom funkcie a do troch mesiacov musí byť ukončené výberové konanie na funkciu generálneho riaditeľa, neplánuje poverený generálny riaditeľ na toto prechodné obdobie žiadne výraznejšie zmeny.
Ing. Ctibor Határ bol od 21.apríla 2012 poverený ministrom pôdohospodárstva Ľubomírom Jahnátkom vedením podniku až do ukončenia výberového konania. Doteraz pôsobil ako vedúci výrobno-technického úseku OZ Topoľčianky. 

Ing. Ctibor Határ sa narodil v r. 1958 v Zlatých Moravciach a je absolventom Vysokej školy lesníckej a drevárskej vo Zvolene v odbore Lesné inžinierstvo. V Lesoch SR pôsobil od roku 1981 ako ekonóm, pestovateľ, vedúci lesnej správy a od roku 2007 do roku 2010 bol riaditeľom OZ Topoľčianky.

 

Stránka vytlačená z www.lesy.sk
 
 
 
         
© 2012  Lesy Slovenskej republiky š.p., všetky práva vyhradené