PROFIL FIRMY
LES A JEHO FUNKCIE
OBCHOD A SLUŽBY
POĽOVNÍCTVO, RYBÁRSTVO
MEDIÁLNY SERVIS
Kontakty pre verejnosť
Aktuality
Tlačové správy
FAQ - Otázky a odpovede
Výročné správy
Časopis Lesník
Datasety

REKREÁCIA, LESOTURISTIKA

LESNÍCKE A DREV. MÚZEUM

REW-BE-LAS

 

WWW OZ

KONTAKTY 
 
  Lesy > Mediálny servis > Tlačové správy > LESY SR garantom výstavy Demo Green vo Vyškove


LESY SR garantom výstavy Demo Green vo Vyškove

Banská Bystrica, 22. mája 2012

Po úspešnej prezentácii na výstave Silva Regina v Brne sa štátny podnik LESY SR spolupodieľa aj na ďalšom významnom podujatí chystanom u našich západných susedov. Podnik sa stal garantom a podieľal sa na príprave prvého ročníka medzinárodnej výstavy inovatívnych technológií pre starostlivosť o zeleň, dreviny a verejné plochy Demo Green, ktorá sa začne vo štvrtok 24. mája v areáli športového letiska vo Vyškove u Brna.

Výstava ponúkne návštevníkom na približne 17.000 m2 plochy komplexný pohľad na všetky činnosti súvisiace so starostlivosťou o zeleň a dreviny a celoročnú údržbu verejných plôch a úzkych komunikácií. Svoje produkty a technológie predstaví viac ako 40 vystavovateľov z Nemecka, Belgicka, Slovenska a Česka. Medzi novinkami, ktoré zatiaľ neboli uvedené na český ani slovenský trh budú napríklad vysokokapacitný bubnový drvič s kapacitou 120 m3 biomasy za hodinu, diaľkovo riadená svahová kosačka či univerzálny pásový nosič náradia. Podrobnosti o výstave na www.demogreen.cz

Podnik Lesy SR sa pravidelne zúčastňuje najväčších výstavných podujatí zameraných na pestovanie a údržbu zelene, lesníctvo a obnoviteľné zdroje energie. Najväčší záujem vzbudzujú najmä produkty a služby špecializovaných odštepných závodov OZLT, Biomasa či Semenoles.

Stránka vytlačená z www.lesy.sk
 
 
 
         
© 2012  Lesy Slovenskej republiky š.p., všetky práva vyhradené