PROFIL FIRMY
LES A JEHO FUNKCIE
OBCHOD A SLUŽBY
POĽOVNÍCTVO, RYBÁRSTVO
MEDIÁLNY SERVIS
Kontakty pre verejnosť
Aktuality
Tlačové správy
FAQ - Otázky a odpovede
Výročné správy
Časopis Lesník
Datasety

REKREÁCIA, LESOTURISTIKA

LESNÍCKE A DREV. MÚZEUM

REW-BE-LAS

 

WWW OZ

KONTAKTY 
 
  Lesy > Mediálny servis > Tlačové správy > LESY SR darujú stromčeky deťom z detských domovov už po deviatykrát


LESY SR darujú stromčeky deťom z detských domovov už po deviatykrát

Radosť z ozdobeného stromčeka, vianočnú atmosféru a vôňu ihličia – to všetko zo sebou prináša podujatie „Stromček pod stromček“ , v rámci ktorého zástupcovia š.p. LESY SR odovzdajú v nasledujúcich dňoch vyše 400 vianočných stromčekov 164 detským domovom, domovom sociálnych služieb, špeciálnym školám ako aj náhradným pestúnskym rodinám na Slovensku.

Deviaty ročník tohto podujatia oficiálne odštartuje v piatok, 7. decembra 2012, o 10:00 v Špeciálnej materskej škole a Centre špeciálno-pedagogického poradenstva pri Špeciálnej materskej škole na Kolárovej 55 v Banskej Bystrici, generálny riaditeľ š.p. LESY SR, Ctibor Határ.

Deťom prinesie do daru takmer 2-metrový smrek obyčajný, ktorý spoločne ozdobia a rozsvietia. Podľa riaditeľky materskej škôlky Kataríny Lehockej deti na oplátku prekvapia generálneho riaditeľa malým darčekom.

Špeciálna materská škola v Banskej Bystrici poskytuje poldennú a celodennú starostlivosť deťom predškolského veku so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami vo veku od 3 rokov do 7 rokov. V školskom roku 2012/2013 navštevuje Špeciálnu materskú školu 35 detí. 

„V mene všetkých detí Špeciálnej materskej školy Vám zo srdca ďakujeme za každoročný mikulášsky darček prostredníctvom akcie STROMČEK POD STROMČEK, vďaka ktorému nám vyčaríte úsmev na tvári a vôňa Vášho vianočného stromčeka nám po celý čas spríjemňuje spoločné chvíle v Špeciálnej materskej škole,“ povedala Lehocká.

Záujem o živé vianočné stromčeky zo strany detských domovov je veľký. V každom zariadení majú pritom možnosť objednať si počet, výšku či druh vianočného stromčeka. V rámci regiónov im ich budú odovzdávať zástupcovia jednotlivých odštepných závodov š.p. LESY SR.

Stránka vytlačená z www.lesy.sk
 
 
 
         
© 2012  Lesy Slovenskej republiky š.p., všetky práva vyhradené